Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Magyar Vöröskereszt   Keresőszolgálat   Véradó Adatbázis   Véradásszervezés   Megyei Szervezetek   Magyar Ifjúsági Vöröskereszt

Címlap Hírek, közlemények Álláshirdetés

Álláshirdetés

E-mail Nyomtatás PDF

A Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár- Bereg Megyei Szervezete szakképzett munkavállalót keres Családok átmeneti otthona gondozói munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel, teljes munkaidőben.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

- 15/1998. (IV.30.) MN rendelet 2. Számú melléklet I/7. pontjában előírt képesítés,

bölcsődei szakgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó(OKJ), kisgyermekgondozó, kisgyermeknevelő (OKJ), csecsemő- és gyermekápoló (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő I. (OKJ), gyógypedagógiai asszisztens (OKJ), mentálhigiénés asszisztens (OKJ), csecsemő- és gyermekgondozó (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő II. (OKJ), pedagógiai asszisztens (OKJ), házi időszakos gyermekgondozó (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő (OKJ).

-       büntetlen előélet.

Elvárások:

-          - határozott fellépés;

-          - rugalmasság;

-          - önálló problémamegoldás

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók

Benyújtandó iratok, igazolások:

Részletes szakmai önéletrajz, a képesítést igazoló okirat(ok) másolata

Jelentkezési határidő: 2016. november 20.

A munkakör a személyes meghallgatást követően azonnal betölthető.

Az álláshirdetéssel kapcsolatosan további információ megszerezhető a 06-42/476-073 telefonszámon.

A jelentkezés benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár- Bereg Megyei Szervezete címére történő megküldésével (4400 Nyíregyháza, Malom u. 3. ).

Akadálymentes változat

http://www.veradas.hu - Adjon vért Ön is!

Közösségi oldalak